Grudzień 01 2023 22:19:01
Nawigacja
· Strona Główna
· Artykuły
· Download
· Forum
· Galeria
· Kontakt
· Szukaj
Pominiki przyrody
Pięć buków zwyczajnych odmiany czerwonej o obwodach w pierśnicy: 230, 180, 175, 170 i 162 cm rosnących na działce ewidencyjnej nr 1/1 obrębu Kozielec w miejscowości:
Kozielec w gminie Nowe w Zespole Nadwiślańskich Parków Krajobrazowych, stanowiących własność Skarbu Państwa pod zarządem Agencji Własności Rolnej Skarbu Państwa. Nr rejestru woj. - 1372.

Topola czarna o obwodzie w pierśnicy 576 cm rosnąca na działce ewidencyjnej nr 185 obrębu Kozielec w miejscowości Kozielec w gminie Nowe w Zespole Nadwiślańskich Parków Krajobrazowych, stanowiąca własność Skarbu Państwa pod zarządem Zarządu Dróg w Świeciu n/Wisłą. Nr rejestru woj. - 1373.

Trzy dęby szypułkowe o obwodach w pierśnicy: 270, 360 i 330 cm rosnące przy posesji nr 30 w miejscowości: Mątawy w gminie Nowe w Zespole Nadwiślańskich Parków Krajobrazowych, stanowiące własność Augustyna Krakowiaka zamieszkałego w Mątawach 30. Nr rejestru woj. - 455.

Dąb szypułkowy o obwodzie w pierśnicy 360 cm rosnący naprzeciwko mleczarni przy posesji nr 35 w miejscowości: Mątawy w gminie Nowe w Zespole Nadwiślańskich Parków Krajobrazowych, stanowiący własność Stanisława Szuchowskiego zamieszkałego w Mątawach 35. Nr rejestru woj. - 456.

*Dwa dęby szypułkowe o obwodach w pierśnicy 600* i 383 cm rosnące przed budynkiem nr 52 w miejscowości: Mątawy w gminie Nowe w Zespole Nadwiślańskich Parków Krajobrazowych, stanowiące własność Skarbu Państwa pod zarządem Agencji Własności Rolnej Skarbu Państwa - Zakładu Rolnego w Mątawach. Nr rejestru woj. - 457.
* Klasa I - z uwagi na wiek i wymiary.

* Cztery lipy drobnolistne o obwodach w pierśnicy: 430, 330, 330 i 290 cm, lipa drobnolistna czterowierzchołkowa o obwodzie w pierśnicy 660* cm oraz dąb szypułkowy o obwodzie w pierśnicy 380 cm rosnące w parku dworskim na działce ewidencyjnej nr 30 obrębu Milewko w miejscowości: Milewko w gminie Nowe, stanowiące własność Lucyny Hajko zamieszkałej w Milewku. Nr rejestru woj. - 458, 459 i 1076.
* Klasa I - ze względu na pokrój.

Dwa dęby szypułkowe o obwodach w pierśnicy 262 i 195 cm rosnące w pobliżu zabytkowego parku dworskiego przy budynku nr 2 w miejscowości: Milewo w gminie Nowe, stanowiące własność Skarbu Państwa pod zarządem Agencji Własności Rolnej Skarbu Państwa - Zakładu Rolnego w Milewie. Nr rejestru woj. - 460.

Cztery lipy drobnolistne o obwodach w pierśnicy: 465, 358, 350 i 302 cm, cztery dęby szypułkowe o obwodach w pierśnicy: 382, 370, 285 i 260 cm oraz dwa kasztanowce zwyczajne o obwodach w pierśnicy 301 i 300 cm rosnące w zabytkowym parku dworskim (nr rej. zabytków 143/A) w miejscowości: Milewo w gminie Nowe, stanowiące własność Skarbu Państwa pod zarządem Agencji Własności Rolnej Skarbu Państwa - Zakładu Rolnego w Milewie. Nr rejestru woj. - 461.

Jednostronna aleja złożona z trzydziestu sześciu lip drobnolistnych o obwodach w pierśnicy od 508 do 155 cm rosnąca po południowej stronie w zabytkowym parku dworskim (nr rej. zabytków 143/A) w miejscowości: Milewo w gminie Nowe, stanowiąca własność Skarbu Państwa pod zarządem Agencji Własności Rolnej Skarbu Państwa - Zakładu Rolnego w Milewie. Nr rejestru woj. - 462.

Dwie robinie grochodrzew o obwodach w pierśnicy 310 i 300 cm rosnące na cmentarzu katolickim przy ulicy Kolejowej w miejscowości: Nowe w gminie Nowe, stanowiące własność kościelną pod zarządem Parafii Rzymsko - Katolickiej w Nowem. Nr rejestru woj. - 463.

Aleja przydrożna złożona z dziewięćdziesięciu czterech drzew, w tym: sześćdziesięciu trzech kasztanowców zwyczajnych o obwodach w pierśnicy od 400 do 300 cm, sześciu klonów zwyczajnych o obwodach w pierśnicy od 300 do 145 cm, pięciu lip drobnolistnych o obwodach w pierśnicy od 555 do 235 cm, dziewiętnastu jesionów wyniosłych o obwodach w pierśnicy od 460 do 160 cm oraz jednego dębu szypułkowego o obwodzie w pierśnicy 300 cm rosnąca przy drodze: Nowe - Tryl w miejscowości: Tryl w gminie Nowe w Zespole Nadwiślańskich Parków Krajobrazowych, stanowiąca własność Skarbu Państwa pod zarządem Zarządu Dróg w Świeciu n/Wisłą. Nr rejestru woj. - 464.

Aleja przydrożna złożona ze stu siedemdziesięciu pięciu drzew, w tym: stu sześćdziesięciu lip drobnolistnych o obwodach w pierśnicy od 450 do 287 cm, dwunastu jesionów wyniosłych o obwodach w pierśnicy od 260 do 140 cm, dwóch dębów szypułkowych o obwodach w pierśnicy 376 i 360 cm oraz jednego kasztanowca zwyczajnego o obwodzie w pierśnicy 200 cm rosnąca na wysokości miejscowości: Tryl 70 do granic miejscowości: Zajączkowo w gminie Nowe w Zespole Nadwiślańskich Parków Krajobrazowych, stanowiąca własność Skarbu Państwa pod zarządem Zarządu Dróg w Świeciu n/Wisłą. Nr rejestru woj. - 465.

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować lub nie masz konta?
Skontaktuj się z administratorem portalu - admin@miasto-nowe.com
Losowa Fotka
Ostatnie komentarze
News
Dziękuję i wzajemnie ż...
Wzajemnie Arku. Tym sz...
12 października ukaże ...
Dziesięć lat... Aż tru...
Tak jak pisze kapa - z...
Artykuły
Uzypełnienie, [url]htt...
ciekawy materiał dotyc...
[img]https://bi.im-g.p...
58Wiktoria prosze: [ur...
Arek, masz jakiś link ...
Informacja do 58Wiktor...
Dodatkowa informacja d...
Bies, masz może zdjęci...
Tak, została część bud...
Super, dziękuję. Coś n...
Fotogaleria
Poniżej link do wspomn...
Wystawa została zorgan...
Dzieki za kolejne info...
Na wystawie w zamku je...
Obecnie to juz history...
Dziękuję za informację.
Kapa daj namiar mniej ...
Nawet tyle nie zostało...
Piękne czasy, piękne m...
Portal ma się dobrze, ...
[i]Kurier Bydgoski 03-...
Kolejna publikacja z n...
[i]"Zakłada się park m...
Musi byc to gdzies udo...
Ciekawe ile osób otrzy...
Ile drzew rosło w tamt...
Ciekawy i rzetelny art...
R.I.P. (*) (*) (*)
Piękny motocykl : [url...
chyba tak ;)
Ostatnie artykuły
· Przyjaciel 1900 - 1901
· Fragmenty książki El...
· Przyjaciel 1899
· Przyjaciel 1897 - 1898
· Przyjaciel 1896
Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
· Artykul "Utracona pr...
· Co z tym Neuenburgie...
· Rodzina Stasiewskich
· Wszelkie info o lini...
· Młynarz z Nowego Fra...
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum
Ostatnio dodane zdjęcia

Nadanie imienia sali...

...a swego nie znacie.

Stary cmentarz

Bar Sambor

Po schodach w górę i...

Blacharz i Mistrz de...

Katastrofa samochodo...

Nowe - ośrodek przem...

Targi Meblowe w Nowe...

Otwarcie Targów Mebl...

W królestwie stolarz...

Organizatorzy Targów...

Targi Meblowe w Nowem

Katastrofa samochodo...

Z uroczystości 3- ma...

W Persie 30 XI 2019

Bzowo Restauracja M....

Planty zimą

Piękna niedziela w N...

Piękna uroczystość n...

W przyszłym roku tar...

W pomorskiej stolicy...

Królewstwo meblarzy ...

Jubileusz zasłużoneg...

Cenny zabytek histor...

Grupa członków Stron...

Sambor I gdański

Z WĘDRÓWEK PO POMORZ...

Wycieczka parowcem C...

Niespodzianka
Wygenerowano w sekund: 0.31 - 28 zapytań MySQL 15,783,706 unikalnych wizyt