Tytuł: Nowe nad Wisłą, Neuenburg an der Weichsel :: Skomentuj decyzję administratora i nową formę portalu.

Dodane przez dumbledore dnia 05-01-2012 21:35
#1

A co Arek masz do nicków, sam wymyśliłeś logowanie za pomoca nicków, trzeba było wprowadzić pełną rejestrację z imieniem, nazwiskiem i numerem PESEL, Usuń to forum, bo nie działa, usuń komentowanie w różnych miejscach tego portalu, bo nie ma komentarzy i nie będzie. Dziś ktoś nazwał ten portal "Słupem Ogłoszeniowym" i miał rację. To się tyczy właśnie też CK Zamek , który nie potrafi do dzisiejszego dnia zadziałać i znaleźć sposobu na stworzenie jakiegokolwiek portalu, ktory mógłby by być tym słupem ogłoszeniowym.
Pozdrawiam zarządcę Słupa Ogłoszeniowego !

Dodane przez gumis64 dnia 06-01-2012 20:35
#2

Problem polega na tym że tylko ten portal ma jakąś wartość a nie wasze fora gdzie sami się produkujecie nad plotami , gwoździami i *****erelami psu na budę nawet nie potrzebne , Co do portalu: ogłaszanie śmierci tego portalu było przedwczesne i zakładanie tematu na innych forach było nie w porządku , co do admi: Ty tu rządzisz i twój regulamin obowiązuje i tyle

Dodane przez nowoczesny dnia 06-01-2012 22:12
#3

gumis64 napisał(a):
Problem polega na tym że tylko ten portal ma jakąś wartość a nie wasze fora gdzie sami się produkujecie nad plotami , gwoździami i *****erelami psu na budę nawet nie potrzebne , Co do portalu: ogłaszanie śmierci tego portalu było przedwczesne i zakładanie tematu na innych forach było nie w porządku , co do admi: Ty tu rządzisz i twój regulamin obowiązuje i tyle


Witam serdecznie. Tak po długim czasie tu zajrzałem, a tu widzę aż dwa wpisy. Gratulacje. Szanowny Gumiś jak zawsze masz rację. (Tylko racje są różne niestety) Portal ma wartość i to sporą, żeby nie powiedzieć, że wielką. Gratulacje szczere dla Admina. No ale z wolnym forum byłoby ciekawiej i demokratycznie, a tak mamy cenzora, a to jakby jeszcze socjalistycznie czy po białorusku trąci, no nie?? Ja żeby nie było nie krytykuję decyzji, bo skoro sam się nie ujawniam, bo mam cykora, to nie dziwne, że Admin jak miał naciski, to też dostał cykora i zrobił to, co zrobił.
Pozdrawiam Nowoczesny.
WinkWinkWink

Edytowane przez nowoczesny dnia 01-01-1970 02:00

Dodane przez rafino dnia 07-01-2012 09:47
#4

Nowoczesny, sam się nie ujawniasz, ale to nie znaczy, że ludzie nie wiedzą kim jesteś Smile
I widzę, ban się tobie należał. Popieram tę decyzję admina. Lepiej jeden wpis na miesiąc, ale wartościowy, niż twoich dwadzieścia, których czytać się nie chce.

Dodane przez gumis64 dnia 07-01-2012 16:26
#5

To nie jest tak jak sobie wyobrażasz , prowadzenie portalu to nie tylko cenzurowanie to też odpowiedzialność za osoby , mienie , instytucje nie mające zielonego pojęcia o tym że są krytykowane,opisywane bez dania racji do obrony , Co się tyczy Demokracji, wolności słowa , masz tyle wolności ile wywalczyłeś sobie dziś bo wolność słowa to walka codziennie a nie dana raz na zawsze , nie wiesz co to Demokracja , Socjalizm a Dyktatura ? szkoda bo w tym miejscu kończy się możliwość dyskusji z tobą nowoczesny czy jak wolisz J Nie będę ujawniał danych chronionych prawem o cenzura

Dodane przez byc-albo-nie-byc dnia 07-01-2012 23:58
#6

Ja również popieram decyzję admina Arka. Niektórym ciężko zrozumieć, że każdy ma swoje życie i nie koniecznie chce nadstawiać karku, samemu ujawniając się, będąc znanym z imienia i nazwiska, za osoby kryjące się pod kontami na portalach internetowych.

Dodane przez Damek dnia 09-01-2012 00:13
#7

Zbiór zdjęć i słup ogłoszeniowy tak można podsumować tę stronkę,nie nazywajcie tej stronki Portalem Nowego!!!

Dodane przez byc-albo-nie-byc dnia 09-01-2012 00:21
#8

Najpierw to się zapoznaj z definicją portalu jako taką a dopiero potem pisz.

Dodane przez dumbledore dnia 12-01-2012 17:08
#9

Nowoczesny ma rację, tyle z tego teraz jest...NACISK, admin dał się złapać w sidełka nowej władzy, która sobie nie życzy komentarzy na temat ich działalności....brrr.
A takie poparcie u nas miała, od całego dziesięciolecia.
Może się bardzo niepodobać krytyka, można było krytykować pracę pana B, poprzednika naszego burmistrza, ale nie można teraz, to cała różnica.
Arek, portal jest twój całe szczęście i ty masz tu wolną rękę, tylko dziwi mni zupełne odejście od starej formuły, myślę że to tylko wygodnicka forma utrzymywania tego portalu przy życiu, szkoda...To stare "auto", które wyprodukowałeś, nagle skazałeś na złom....a kolejnego, tego lepszego nie ma, nie ma kto stworzyć podobnego, współczesnego wehikułu tych czasów. Sad
Powiem tylko szkoda, szkoda, szkoda...że oprócz matematyki, nie łyknąłeś troszkę humanistyki, pozdrawiam, zajrzę tu kiedy, zajdą zmiany na stare dobre czasy...nawet te hiphopowe Smile)

Dodane przez Ferdynand dnia 01-02-2012 18:51
#10

Nowa władza boi się komentarzy tak jak poprzednia.
Sami wpadli do terrarium w którym zaczyna być niemiło,przez zmianę charakteru portalu o dziwo zaraz po wyborach.
Mają dyskomfort, gdyż nie wiedzą co o ich poczynaniach mówią zwykli mieszkańcy.

Ludziska nie mogli wyrazić swojego niezadowolenia choćby z podwyżki na dzień dobry dla pana Czesława.

Dzielny admin i koledzy naciskowi załatwili sprawę.

Dodane przez arek dnia 01-03-2012 21:54
#11

w zwiazku z tym ze minal rok od mojej decyzji , i kazdy kto mial cos do napisania to napisal, zamykam ten watek