Tytuł: Nowe nad Wisłą, Neuenburg an der Weichsel :: Skomentuj decyzję administratora i nową formę portalu.

Dodane przez Ika dnia 07-04-2011 15:52
#38

Szalupa, pijesz do mnie? Więc coś ci powiem...
Arek postanowił definitywnie zamknąć portal i nie zamierzał zmienić zdania, chociaż nie jedna osoba go do tego przekonywała, więc cieszę się, że jest chociaż namiastka tamtego portalu.
Jesteś w błędzie, ogromnym błędzie, sądząc, że osoby na emigracji mają gdzieś sytuację w Nowem, że ich nie obchodzi to, że nie ma pracy, że jest źle.
Czy ty myślisz, że ja tak chętnie wyjechałam? Wiesz dobrze,że nie, bo miałyśmy okazję w tym czasie ze sobą pisać i wiesz co wtedy czułam.
Myślisz, że tutaj jest tak cudownie ? Przyjedź, pomieszkaj tu, a przekonasz się jak tu jest wspaniale...Powiem tobie, że nie wytrzymasz nawet pół roku.
Nawet nie masz pojęcia ile bym dała, żeby w Nowem było lepiej, żebym mogła wrócić i żyć normalnie, a nie co miesiąc chodzić podpisywać się do urzędu i liczyć pieniądze, czy stać mnie na to ,żeby kupić dzieciom jogurt, czy czekoladę, o butach, czy kurtce nie wspominając...
Jestem daleko, ale cały czas sercem jestem w Nowem i staram się w miarę moich możliwości przyczynić do poprawy sytuacji w Nowem.
Zanim wydasz o kimś opinię, pomyśl najpierw , czy twoje osądy są słuszne...