Tytuł: Nowe nad Wisłą, Neuenburg an der Weichsel :: Skomentuj decyzję administratora i nową formę portalu.

Dodane przez rafino dnia 31-03-2011 15:27
#19

Żeby nie pisać za plecami Arka, dodaję tutaj to co tam napisałem, tym bardziej, że zwracam się tam do niego z prośbą.

Ciekawe, czy wy chcielibyście marnować swój czas i pieniądze na "wycieczki " do sądu? Najlepiej jest nabałaganić, ale nie u siebie i jeszcze niech ktoś posprząta...
Myślę, że władze powinny wiedzieć co boli mieszkańców, że trzeba o tym głośno mówić, ale to chyba na stronie urzędu powinno być takie forum?
Nie jest dobrze w Nowem, ludzie są zdesperowani, mało kto ma odwagę pójść do urzędu, spółdzielni, powiedzieć co myśli. Był portal stworzony przez Arka, była tam możliwość dodawania komentarzy, więc tam wszyscy pisali. Kiedy go zabrakło przenieśli się na tę stronę. To chyba powinno dać do myślenia władzom?
Arek zbudował Portal Nowego i chwała mu za to! Nie mógł sobie później poradzić z tym wszystkim, bo czy musiał?? Ma swoje sprawy, ma pracę, ma rodzinę, ma jakieś swoje problemy, portal to tylko , a może aż, jego hobby. Widać, że zależy mu na tym by portal istniał (dla nas wszystkich! ), szukał więc rozwiązania, by nadal funkcjonował.
Ja się cieszę ,że portal wrócił, a wam radzę zastanowić się nad tym co piszecie. Czy na pewno taka ocena Arka jest sprawiedliwa? Wczujcie się w jego sytuację.
Arek, na pewno czytasz to forum. Czy nie można przywrócić wszystkich newsów, artykułów itd. Brakuje tego na portalu. Może chociaż tylko do wglądu, bez możliwości komentowania? Szkoda tych wszystkich lat pracy nas wszystkich.