Tytuł: Nowe nad Wisłą, Neuenburg an der Weichsel :: Kącik wspomnień czyli jak to drzewiej bywało

Dodane przez sat dnia 09-03-2012 21:04
#27

A ja przypomnę kilka nicków i z góry przepraszam za to, jeśli pominąłem niektóre, ale skupiałem się na wczesnych latach istnienia portalu i osobach, które nadały prawdziwy charakter tego portalu:

Ceo, Kapa, Ika, Mchris, Krain, śp.23121959, Barbaros, Szalupa, Paki, Artystka, Maciek, Zim, Dunder, Bies, Dumledore, 1125, czarny0306, kabest47, wih@jsdu, nowoczesny, domino1583, rudy_ment, nonameuser1, jurek_jot, zimmek, spica, rafino, gumis64, Bonka, li, bzyku, nimius, arek, Arturro20, kornomaniak, Monika, zodo, LucK, Wale smety, Elbereth, azja49....i wiele, wiele innych osób, które odnajdowały się w tym miejscu.

Szkoda, że portal stracił tego ducha, który wywoływał w niektórych romantyczne wspomnienia do naszego miasteczka, wyzwalał niesamowitą inicjatywę.

Myślę, że niewiele kliknięc myszką, by to zmieniło...wróć Arek do starej formy wyświetlania informacji na portalu, przede wszystkim do komentarzy na forum, które się nie wyświetlają, do komentarzy ostatnio skomentowanych zdjęć, resztę pozostaw tak jak to "ostatnio" stworzyłeś.

Najważniejsze co chciałbym ci przekazać, to nie bój się tego, co się stanie kiedy portal wróci do starej formy....
NIC się nie stanie!!
Pozdrawiam wszystkich portalowiczów, życzę kolejnych 10 lat na tym portalu.
10 lat utrzymania w pełnej kondycji takiej strony z zachowaniem wszelkich informacji prawie nienaruszonych, to niebywały sukces!!! Brawa dla admina.

Edytowane przez sat dnia 09-03-2012 21:15