Kwiecień 20 2024 14:40:26
Nawigacja
· Strona Główna
· Artykuły
· Download
· Forum
· Galeria
· Kontakt
· Szukaj
Zobacz temat
Nowe nad Wisłą, Neuenburg an der Weichsel » Portal Nowego nad Wisłą » Forum
 Drukuj temat
"Urok papieroska."
domino1583
Malykris,dzięki za wsparcie,to już 10 dzień jak nie palę,sam w to nie wierzę ale to fakt.Powtarzam sobie innym się udało to i mnie się uda.Mówię sobie w myślach ty stary koniu,jak teraz nie rzucisz to kiedy,chyba w trumnie.Kochany Portalu wierzę,że wraz z Wami uda mi się pokonać ten szkodliwy dla zdrowia nałóg.Wink
 
spica
malykris i domino1583, czytam Was uważnie i nadal trzymam za Was kciuki !!! najgorszy jest pierwszy tydzień, później miesiąc, a wtedy już zleci.Jest ciężko wierzę Wam jak nikt inny!!! Najważniejsze żebyście unikali palących!!! bo smak dymu papierosowego powoduje że mózg głupieje z tęsknoty za petem :-) z czasem, będzie Was ten dym denerwować - zobaczycie! Polecam chrupki,te zwykłe bezsmakowe są wspaniałe dla rąk,żeby nie szukały czegoś innego ! Piszcie jak Wam idzie, ja tu zaglądam i od czasu do czasu się odezwę ! pozdrawiam Wink
 
23121959
Hemingway powiedział kiedyś rzucić palenie? Nic prostszego, robiłem to tysiące razy - trzymaj się więc domino i tu nie czyń powtórki z klasyki. Powodzenia !!!!!
Życie jest jak jazda na rowerze.
Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód - Albert Einstein
 
domino1583
23121959,spica,malykris,dzięki zawsparcie,trzymam się.Tak samo rzucałem papierosy dziesiątki razy i nic z tego nie wychodziło ale teraz dzięki tematowi,urok papierosa na naszym portalu,dzięki waszemu wsparciu i swojemu uporowi mam nadzieję,że to będzie ostatnia i skuteczna walka z tym szkodliwym dla zdrowia nałogiem.Wink
 
spica
domino1583, cały czas trzymam za Ciebie i malykrisa kciuki!!! nie zapominam o Was!!! Tylko się nie dajcie!!!
 
malykris
domino, goń mnie ,dziś mój czterdziesty dzień, niby dużo a przy porannej kawie jeszcze człowiek jeszcze" czegoś " szuka .Kawę mam przestać pić czy jak?PfftCoolGrin
 
domino1583
Spica,Ty nas doskonale rozumiesz o co w tym wszystkim chodzi,bo sama to przechodziłaś i przeszłaś z pozytywnym skutkiem.Malykris 40 dni niepalenia to jest już duży sukces,tak trzymaj dalej.Ja dalej skromnie 14ty dzień już nie palę,ale pocieszam się w myślach,że to już jest coś.Pomału widzę już pozytywne skutki nie palenia.Człowiek czyli ja wyglądał jak zombi,blady,anemiczny,kaszlący,teraz widzę inny błysk w oku,cera robi się zdrowsza,a kaszel pomału zanika.Normalnie to mi się w głowie nie mieści ale to jest fakt.Malykris trzymajmy się razem,a na pewno wygramy,a tym wszystkim którzy nam kibicują i dopingują,serdeczne dzięki.Wink
 
spica
Nadal trzymam kciuki za Was chłopaki !!!! Jak wytrzymacie do końca roku bez palenia, to zaproszę Was na lampkę wina!!!! GrinGrinGrin
 
domino1583
Spica dzięki.Ja mam nadzieję,że wytrzymam.Smile
 
malykris
Spica doczekać się nie mogę,ale warunek jest jeden,sala dla niepalących!!! Domino Ty nie miej nadziei ,Ty koszulę prasuj w końcu DAMA nas zaprasza ,KOBIETĘ Chcesz zawieść .GrinGrinGrin
 
domino1583
Witam Gumiś64,Spica,podejrzewam,że do końca roku,powiększy się grono zaproszonych na lampkę wina,na którą trzeba sobie zasłużyć,rozwodem z nikotynąSmile
 
spica
Chłopaki nadal trzymam za Was kciuki ! z winem nie zawiodę Was - obiecuję!!! GrinGrinGrin a może ktoś się jeszcze przyłączy?
 
domino1583
Nadal się trzymam,25dni,nie to mi się chyba śni.Wybaczcie,że wciąż piszę,że jest mi ciężko,bo naprawdę jest ciężko,normalnie bym po ścianach chodził,takie jest to silne uzależnienie,które wciąż dopomina się o swoje.Smile
 
rafino
Pisz domino1583, może inni pójdą w twoje ślady i razem będzie wam łatwiej. Jak przestaniesz pisać, będzie to oznaczało tylko jedno: że zapaliłeś.
Mój kumpel dwa miesiące temu zapalił po roku niepalenia papierocha i kopci teraz jak stara lokomotywa, jakby chciał nadrobić ten rok niepalenia. Musisz uważać, aby ciebie nie skusił nawet jeden "mach", bo po jednym będzie więcej.
Ja też trzymam kciuki za ciebie i szczerze podziwiam. Nie palisz już prawie miesiąc, jesteś silny. Trzymaj tak dalejWink
rafino
 
spica
Tak domino, ja nie dałam rady ! musiałam iść do apteki,trochę pomogło! tylko unikaj palaczy ,chociaż to bardzo trudno! ale prawie miesiąc nie palisz, to jest sukces! to są najgorsze dni,ale powoli będą przechodzić! Ja Ci współczuję, bo wiem jak to jest ciężko,w głowie kołata tylko jedna myśl: PETY!!! ale nie daj się ! Zajadaj chrupki to pomaga! Nadal trzymam kciuki! A co z malykris ?jak tam Ci idzie? Nagroda czeka ! Grin
 
malykris
jestem jestem tylko ostatnimi czasy byłem trochę zapracowany stąd moja dłuższa nieobecność , nadal trzymam się dzielnie 20 -tego mam małą rocznicę ,dwa miechy ,jeszcze pół roku wstecz to był kosmos ,a teraz coraz bardziej zaczynam wierzyć że to może się naprawdę udać .Spica dzięki za dobre słowo, domino nie daj się ,jest ciężko ale jakby po woli zaczyna być z górki ,damy radę zobaczysz.(już czuję smak wina ha ha ha )Wink
 
domino1583
Już minął miesiąc i nadal nie palę z czego się bardzo cieszę.Wyjeżdżam na kilka dni w góry i tego się boję,bo jak wiadomo pełny luz,ciekawe czy moja silna wola to zniesie.Ale jestem dobrej myśli,że licho mnie nie skusi,pozdrawiam.Smile
 
spica
Trzymajcie się !!! już macie z górki Wink winko czeka Grin
 
malykris
domino i jak tam na Ciebie wpłynęło górskie powietrze ,mam nadzieję że nie zostałem sam ?
 
domino1583
Małykris nie jesteś sam,jesteśmy razem i tworzymy puki co duet zgrany.W górach super 5.Zamiast palić,piłem piwo i podziwiałem piękne uroki w okolicach Starego Sącza.Co tam gadać,morda co dzień zmoczona,żona bardzo wkurzona,ale co tam,raz się żyje.To na razie tyle moi kochani,odsypiam......Smile
 
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować lub nie masz konta?
Skontaktuj się z administratorem portalu - admin@miasto-nowe.com
Losowa Fotka
Ostatnie komentarze
News
Dziękuję i wzajemnie ż...
Wzajemnie Arku. Tym sz...
12 października ukaże ...
Dziesięć lat... Aż tru...
Tak jak pisze kapa - z...
Artykuły
Uzypełnienie, [url]htt...
ciekawy materiał dotyc...
[img]https://bi.im-g.p...
58Wiktoria prosze: [ur...
Arek, masz jakiś link ...
Informacja do 58Wiktor...
Dodatkowa informacja d...
Bies, masz może zdjęci...
Tak, została część bud...
Super, dziękuję. Coś n...
Fotogaleria
Poniżej link do wspomn...
Wystawa została zorgan...
Dzieki za kolejne info...
Na wystawie w zamku je...
Obecnie to juz history...
Dziękuję za informację.
Kapa daj namiar mniej ...
Nawet tyle nie zostało...
Piękne czasy, piękne m...
Portal ma się dobrze, ...
[i]Kurier Bydgoski 03-...
Kolejna publikacja z n...
[i]"Zakłada się park m...
Musi byc to gdzies udo...
Ciekawe ile osób otrzy...
Ile drzew rosło w tamt...
Ciekawy i rzetelny art...
R.I.P. (*) (*) (*)
Piękny motocykl : [url...
chyba tak ;)
Ostatnie artykuły
· Przyjaciel 1900 - 1901
· Fragmenty książki El...
· Przyjaciel 1899
· Przyjaciel 1897 - 1898
· Przyjaciel 1896
Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
· Artykul "Utracona pr...
· Co z tym Neuenburgie...
· Rodzina Stasiewskich
· Wszelkie info o lini...
· Młynarz z Nowego Fra...
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum
Ostatnio dodane zdjęcia

Nadanie imienia sali...

...a swego nie znacie.

Stary cmentarz

Bar Sambor

Po schodach w górę i...

Blacharz i Mistrz de...

Katastrofa samochodo...

Nowe - ośrodek przem...

Targi Meblowe w Nowe...

Otwarcie Targów Mebl...

W królestwie stolarz...

Organizatorzy Targów...

Targi Meblowe w Nowem

Katastrofa samochodo...

Z uroczystości 3- ma...

W Persie 30 XI 2019

Bzowo Restauracja M....

Planty zimą

Piękna niedziela w N...

Piękna uroczystość n...

W przyszłym roku tar...

W pomorskiej stolicy...

Królewstwo meblarzy ...

Jubileusz zasłużoneg...

Cenny zabytek histor...

Grupa członków Stron...

Sambor I gdański

Z WĘDRÓWEK PO POMORZ...

Wycieczka parowcem C...

Niespodzianka
Wygenerowano w sekund: 0.10 - 28 zapytań MySQL 16,053,010 unikalnych wizyt